Produkcja nowoczesnych i stylowych mebli w Warszawie

Zakład Stolarski Jacek Misiak powstał w 1985 roku, przed upadkiem muru Berlińskiego i przed końcem komunizmu w Polsce. Wówczas nie był to czas dyskusji o design’ie. Potrzebowaliśmy najprostszych wyrobów stolarskich dla budownictwa. Państwowe Domy Towarowe stały się naszym głównym odbiorcą - to były sklepy...
 
Szybko zmieniający się rynek oraz poczucie piękna pomogły nam rozwinąć technologię wykonawstwa rzeczy użytkowych w wysublimowanym i nowoczesnym stylu. I tak, poprzez budowę mebli kuchennych, biurowych i witryn sklepowych, rozwinęliśmy się po scenografie telewizyjne, teatralne i koncertowe. Dzisiaj chętnie realizujemy Twoje pomysły zarówno na targi, nietypowe formy w miejscach użytku publicznego, jak i inne niepowtarzalne, wymagające innowacyjnej technologii przedmioty. Twoje wizje odwzorujemy nawet, kiedy nie potrafisz nam tego przekazać. Nasze projekty powstają na oprogramowaniu Rhinoceros 3D. Uzgadniamy je zawsze z Tobą i inspirujemy nowościami.
NASZ ZESPÓŁ
        

Historia

zdjęcie

Stolarstwo Ciebie wyróżni

Stolarstwo wydaje się być starym zawodem, który ginie wśród wielkich fabryk meblarskich. Jednak coraz większy odsetek społeczeństwa posiada wysublimowany gust. Nasza przyszłość to podążanie za oryginalnym stylem.

Teraźniejszość

zdjęcie

Nietypowe konstrukcje i technologia

Dzisiaj Zakład realizuje projekty nietypowych konstrukcji, których nie można zakupić out-of-the-box. Scenografie, targi, eventy w dobrej jakości i oryginalnym stylu.

Przyszłość

zdjęcie

Dążymy do Harmonii

Projektowanie i realizacja nowych form design’u wykorzystującego projektowanie parametryczne oparte na formach organicznych. Przyroda i harmonia tworzy formy ponadczasowe. Chcemy odwzorowywać to, co doskonałe w konstrukcjach użytkowych.