Nothing is Impossible
the word itself says I'm possible.

Audrey Hepburn

Downto Discover
Scroll
Krótka historia

FormUp (początkowo założony jako Zakład Stolarski Jacek Misiak) powstał w 1985, przed upadkiem muru Berlińskiego i przed końcem komunizmu w Polsce. Wówczas nie był to czas dyskusji o design’ie. Potrzebowaliśmy najprostszych wyrobów stolarskich dla budownictwa. Państwowe Domy Towarowe stały się naszym głównym odbiorcą - to były sklepy...

Dzisiaj

Szybko zmieniający się rynek pozwolił nam rozwinąć technologię wykonawstwa rzeczy użytkowych w wysublimowanym i nowoczesnym stylu. I tak, poprzez budowę mebli kuchennych, biurowych, witryn sklepowych rozwinęliśmy się po scenografie telewizyjne, teatralne i koncertowe, targi, nietypowe formy w miejscach użytku publicznego, jak i inne niepowtarzalne, wymagające innowacyjnej technologii przedmioty.

Scenografie
%
Targi
%
Elementy wnętrz
%
0
Ilość maszyn
0
Realizacja dużych projektów
0
Ilość klientów
Nasze usługi

Oferujemy niestandardowe rozwiązania technologiczne w dowolnych materiałach

Design

Dostarczamy rozwiązania według projektów naszych Klientów. Pomysły i koncepcje mapujemy w projektach technicznych i wizualizacjach. Jeżeli jesteś zdecydowany, aby Twoje zamówienie zostało wykonane w naszych warsztatach, wówczas projekty techniczne i wizualizacje z nim związane przygotowujemy bezpłatnie. Do współpracy zapraszamy architektów, projektantów, scenografów, oraz klientów z gotowymi koncepcjami projektów.

Produkcja

Scenografie telewizyjne, teatralne i koncertowe – dowolne kształty, w dowolnej technologii i materiałach. Eventy marketingowe i okolicznościowe – zabudowy na targi, w tym standy reklamowe, kioski handlowe, stoły, zabudowy ekranów. Elementy wnętrz komercyjnych - recepcje, nietypowe zabudowy i elementy reklamowe w biurowcach, hotelach, SPA, restauracjach, barach, gabinetach kosmetycznych etc. Ekskluzywne i nowoczesne meble do domu i biura.

Montaż

Wyprodukowane przez nasz zakład stolarski elementy są odpowiednio pakowane i przygotowywane do transportu. Nie zostawiamy naszych Klientów samych i dokonujemy końcowego montażu zamówienia. Zawsze dostarczamy na czas, a po montażu wspólnie z Klientem upewniamy się czy jakość złożonych mebli spełnia jego oczekiwania. Jeżeli Klient posiada swoją ekipę montującą, wówczas przygotowujemy instrukcję montażu tak, aby nasz produkt został dobrze złożony. Dbamy o to, by każdy produkt został dostarczony w nienagannym stanie.

Technologia

Główne materiały, które stosujemy: drewno polskie i egzotyczne, sklejka, płyta wiórowa MDF, HDF, plexiglas, HIPS, DIBOND, Poliwęglan, AXPET, inne, które będą dopasowane do zapotrzebowania na realizację Twoich projektów. Do realizacji projektów oferujemy oprócz klasycznych konstrukcji: możliwość tapicerowania, konstrukcje metalowe, oklejanie, laminowanie, fornirowanie, lakierowanie.

Jesteśmy prawdziwie współpracującą brygadą

i najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach.

Remigiusz
Szef i Główny Technolog
(+48) 691 70 80 70
remigiusz@formup.pl
Anna Maria
Design & Marketing
(+48) 504 00 15 62
annamaria@formup.pl
Sławomir
Head of Design Team
(+48) 607 190 015
slawomir@formup.pl